EKSPERCI EZOTERYCZNI

nasi eksperci
 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Krzysztof
  Moja przygoda z kartami rozpoczęła się 25 lat temu. Karty Tarota traktuję głównie jako wskazówki na życie – one nie są wyrocznią, wskażą Ci natomiast jaki kierunek warto obrać, co zrobić, by było lepiej, czemu poświęcić swój czas. W swoich wróżbach posiłkuję się dodatkowo wahadełkiem, kładę również Karty Klasyczne. Staram się, aby moje porady były jak najbardziej konkretne tak, aby mój rozmówca mógł wynieść z nich dla siebie jak najwięcej.

  Obrazek
  1 Tematy
  2 Posty
  Ostatni post Re: Hej
  autor: venkx Wyświetl najnowszy post
  czw mar 21, 2019 10:49 am
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Apolonia
  Karty Tarota są już ze mną od ponad 15 lat. Pierwsza Talia Tarota Marsylskiego wciągnęła mnie bardzo szybko, stając się jednocześnie wielką pasją. Doradzam w kwestiach uczuciowych, materialnych czy zdrowotnych. Ważne jest, by sprecyzować konkretne pytanie. Albowiem każda rozmowa jest lekarstwem dla tego co człowieka boli. Dlatego serdecznie zapraszam do dialogu. Przeprowadzę każdą osobę przez meandry przeznaczenia.

  Obrazek
  3 Tematy
  12 Posty
  Ostatni post Re: Relacje z pewną osobą, pr…
  autor: venkx Wyświetl najnowszy post
  czw mar 21, 2019 10:41 am
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Kasjan
  Tarotem interesuje się od momentu gdy pierwszy raz wziąłem te magiczne karty w dłonie, czyli od ponad 10 lat. Moje pierwsze doświadczenia sprawiły, że postanowiłem korzystać z pomocy Tarota na co dzień. Poza Tarotem moją specjalnością i jednocześnie pasją są runy, karty klasyczne oraz numerologia. Zawszę uczciwie mówię to, co widzę w kartach, A moje wróżby mają bardzo wysoką sprawdzalność. Finanse, uczucia, zdrowie. Doradzę w każdej sferze życia, widzę szanse i zagrożenia.

  Obrazek
  1 Tematy
  3 Posty
  Ostatni post Re: Wróżba
  autor: venkx Wyświetl najnowszy post
  czw mar 21, 2019 10:43 am
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Dawid
  Zajmuję się dywinacją (wróżeniem) od 10 lat. Moim głównym narzędziem jest Tarot, ale posługuję się również kartami anielskimi oraz klasycznymi. Potrafię doskonale łączyć wiedzę symboliczną ezoteryczną a także historyczną dzięki czemu jestem w stanie ze zrozumieniem odczytać przekaz jaki dają mi karty Tarot. Państwa przeszłość, teraźniejszość jak i przyszłość nie stanowią dla mnie tajemnicy. Udzielę Wam porady w kwestiach duchowych i cielesnych.

  Obrazek
  1 Tematy
  3 Posty
  Ostatni post Re: Wróżenie o tragediach
  autor: venkx Wyświetl najnowszy post
  czw mar 21, 2019 10:46 am
 • Nie ma nieprzeczytanych postów Agnes
  Niech nie zrazi Was mój młody wiek, gdyż mimo niewielu lat, płynie we mnie krew mych przodków, a jest to krew Cygańskich wróżbitek. W linii żeńskiej mego rodu kobiety były najznamienitszymi wróżbitkami, a ich wiedza zawsze była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na odległość wróżę z kart, bo to źródło wiedzy, które odnajduje wiedzę ukrytą. Możecie się do mnie zwrócić z każdym problemem, nie ma powodu do wstydu gdyż dla mnie nie ma pytań niemożliwych.

  Obrazek
  2 Tematy
  4 Posty
  Ostatni post Re: The Agnes of Aquitaine pr…
  autor: venkx Wyświetl najnowszy post
  czw mar 21, 2019 10:54 am

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość