Charakterystyka znaków numerologicznych

Moderator: Agnes

Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 21
Rejestracja: czw maja 04, 2017 10:24 am

Charakterystyka znaków numerologicznych

Post autor: Agnes » pt maja 05, 2017 3:58 pm

Aby wyliczyć liczbę numerologiczną, należy dodać wszystkie cyfry z daty urodzenia, aż do uzyskania wyniku jednocyfrowego. Przykład: 1978-02-27 = 1+9+7+8+0+2+2+7 = 36 = 3+6 = 9.)

1 – Jedynka
Numerologiczne jedynki to osoby o silnych charakterach posiadające często zdolności przywódcze. Potrafią właściwie doradzić drugiej osobie ale także zmotywować do działania. Są kreatywne i pomysłowe. Trudno im usiedzieć w jednym miejscu. Nawet jeśli odpoczywają to umysł ich jest w stanie ciągłej gotowości, do tworzenia nowych idei i planów. U jedynek często mówić można o przebłysku geniuszu.

2 – Dwójka
Osoby z Dwójką w liczbie osobistej dążą do osiągnięcia harmonii idealnej. W swoim najbliższym otoczeniu poszukują aprobaty i oparcia. Bardzo ważne jest dla nich, aby każdy darzył je sympatią. Dwójki są także przepełnione empatią. Posiadają naturalną zdolność wczuwania się w położenie innych. Dlatego też są dobrymi doradcami jak i mediatorami w przypadku sporów.

3 – Trójka
Obok osoby z Trójką w liczbie osobistej trudno przejść obojętnie. To ludzie obdarzeni zdolnością brylowania w towarzystwie, szczere i wygadane sprawiają, że każdy chce być jak najbliżej nich. Nie posiadają przy tym potrzeby dominowania nad grupą, w której się znajdują. Lubią natomiast błyszczeć i zwracać uwagę swoją fizycznością – zawsze zadbane i eleganckie kuszą osoby płci przeciwnej.

4-Czwórka
Nie ma bardziej stonowanych i odpowiedzialnych osób niż numerologiczne Czwórki. Są powściągliwe zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Rzadko odzywają się nie pytane, a jeśli już to robią to wypowiedzi ich są zawsze konkretne i na temat. To zaś dlatego, że wiedzą czego chcą. Czwórki stronią od ryzyka i konsekwentnie dążą do raz wyznaczonego celu, są także niezwykle pracowite.

5- Piątka
Osoby z Piątką w liczbie osobistej to urodzeni twórcy. Ich bogata wyobraźnia idąca w parze z ponad przeciętną inteligencją pozwala im z łatwością odnaleźć się w świecie artyzmu. Same zresztą często właśnie za artystów są uznawane. Trudno im usiedzieć spokojnie w miejscu – niecierpliwe i impulsywne wciąż chcą więcej. Chwytają się wielu projektów i pomysłów, jednak rzadko kiedy doprowadzają cokolwiek do końca.

6- Szóstka
Nie ma bardziej rodzinnych osób, niż te z Szóstką w liczbie osobistej. Dobro swoich bliskich traktują jako jeden z najwyższych priorytetów. Posiadają wrodzoną potrzebę opiekowania się drugim człowiekiem. Z natury spokojne, opanowane i ciepłe potrafią pokazać swoje drugie, czasami wręcz brutalne oblicze, o ile tylko ktoś zagraża ukochanej im osobie. Szóstka lubi otaczać się ładnymi przedmiotami.

7- Siódemka
Niezwykle łatwo jest rozpoznać w swoim otoczeniu osobę z Siódemką w liczbie osobistej. Indywidualiści, obdarzeni ponad przeciętną intuicją zawsze wyróżniają się w tłumie. Odcinają się od ogólnie przyjętych norm, by na drodze doświadczeń odnaleźć własną drogę do szczęścia. Ważniejsza jest dla nich sfera ducha niż dobra materialne. Nie przykładają uwagi do tego co posiadają.

8- Ósemka
Ósemki – mówiąc żartobliwie – to ludzie skazani na sukces. Całkiem już jednak poważnie, posiadają wszelkie predyspozycje jak i cechy by sprawdzić się w każdej dziedzinie, która tylko pojawi się w kręgu ich zainteresowania. Odważne, przebojowe i pewne siebie potrafią osiągnąć w życiu wiele zaczynając od zera. Pośród Ósemek często można odnaleźć osoby u władzy lub sławne.

9 – Dziewiątka
Osoba z Dziewiątką w liczbie osobistej nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia drugiego człowieka. Można by powiedzieć, iż jest stworzona by pomagać, wspierać, poświęcać się innym. Idealnie sprawdzi się jako działacz organizacji charytatywnej. Niekiedy bywa nieco zaborcza wobec swoich bliskich – chętnie ingeruje w ich życie jak i ich sprawy, nie widząc w tym nic złego. Rodzina dla Dziewiątki jest na pierwszym miejscu.
Obrazek

Izabela
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 05, 2017 8:34 pm

Re: Charakterystyka znaków numerologicznych

Post autor: Izabela » pt maja 05, 2017 8:37 pm

U mnie się zgadza:)

AML
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 04, 2017 6:00 pm

Re: Charakterystyka znaków numerologicznych

Post autor: AML » wt maja 09, 2017 1:33 am

Tu tez!


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość