Oko proroka - wszestronna ochrona.

Moderatorzy: Apolonia, Agnes, Fortuna

Awatar użytkownika
Apolonia
Posty: 55
Rejestracja: pn maja 08, 2017 12:47 pm

Oko proroka - wszestronna ochrona.

Post autor: Apolonia » śr maja 24, 2017 5:13 pm

Oko proroka jako amulet można spotkać pod innymi nazwami jak: nazar, oko Fatimy lub oko Horusa. Sam w sobie określa spojrzenie, ochrone przed zawiścią ludzką, ale nie tylko. Wieszająć nad drzwiami czy na przeciw ich można energie skierować w taki sposób, by nie wpuszczano do domu. Jeśli chodzi o amulety typu nazar to one zwykle wykonane są ze szkła, forma ich przybiera postać błękitnej kropli. To błękitne oko jest najbardziej popularne wśród turystów odwiedzających Turcję. Amulet ten można spotkać też w połączeniu z ręką Fatimy, usadowiony jest w jej centrum. Jest skuteczny w różnych sytuacjach, ale generalnie działa jako tarcza na uroki. Tak więc jeśli ciąży na Tobie jakaś klątwa czy przesladuje Cię pech, warto zakupić taki magiczny przedmiot.
Nieco inna symbolikę acz dosyć podobną ma Oko Horusa, znane nam jako Oko Udźat. To ono ma przynosić nie tylko powodzenie ogólne czy chronić, ale także pomaga w kwestii powrotu do zdrowia. Najczęściej spotykamy się z lewym Okiem Horusa, bowiem ono ma cudowną moc. Ten symbol jest bardzo silny pod względem energetycznym. Słońce symbolizuje prawe Oko a Księżyc lewe. Niektrórzy uważają, iż powinno się nosić obydwa. Sprawdza się jako przedmiot, który pełni funkcje oczyszczania. Polecam go w sytuacjach kiedy idziemy do szpitala. Sprzyja procesom regenarycyjnym.

Posiadam duże doświadczenie w kwestii doboru danego symbolu czy amuletu. A więc jeśli będziecie mieli moi milli pytania, zapraszam :)
Obrazek

Wróżka Fortuna
Posty: 14
Rejestracja: wt kwie 25, 2017 1:46 pm

Re: Oko proroka - wszestronna ochrona.

Post autor: Wróżka Fortuna » pt cze 02, 2017 9:51 am

Witam Cię!A skąd taki pomysł?Skoro służyło Ci ono dobrze przez trzy lata,to nie oznacza nic złego jego rozpad po tak długim czasie...Jedynie złą jakość...Oczywiście,gdyby talizman jakikolwiek rozpadał się wkrótce po nabyciu,lub otrzymaniu,lub "znikał",czyli był gubiony,wówczas oznaczałoby to,że akurat ten talizman nie jest Tobie przeznaczony i nie powinnaś go nosić.Natomiast w tym przypadku to... należy postarać się o nowe,jeszcze większe oko.Oko prproka jest akurat również moim talizmanem,więc zycze Ci,aby dawało Ci wiele szczęścia i dobrze Cię chroniło.Wróżka Fortuna.

Awatar użytkownika
Apolonia
Posty: 55
Rejestracja: pn maja 08, 2017 12:47 pm

Re: Oko proroka - wszestronna ochrona.

Post autor: Apolonia » ndz cze 04, 2017 10:22 am

Jest taki przesąd, iż jeśli dany przedmiot Nam pomagajacy czyli Amulet czy Talizman się rozpadł lub go po prostu zgubiliśmy oznacza, iż spełnił on swoją role lub nie był potrzebny.Nie powinno się naprawiać takich rzeczy, tylko wyrzucać. Wiem to z doświadczenia.
Obrazek


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość