Sny prorocze a rzeczywistość.

Moderatorzy: Apolonia, Agnes, Fortuna

Awatar użytkownika
Apolonia

Sny prorocze a rzeczywistość.

Post autor: Apolonia » śr maja 17, 2017 10:14 am

Kochani jak wiecie ja jako wróżka posługuję się w swojej pracy Tarotem Snów. Nie jest to przypadek. Od dawien dawna mam sny prorocze. Nie pamiętam kiedy to się zaczęło, ale wiem, że coś jest na rzeczy. W interpretacji snów pomagały mi często senniki i nadal tak jest. Nie zawsze jednak jest tak, że da się w prosty sposób odczytać symbolikę. Czasem można otrzymać bardzo dziwny znak, którego nie ma jak zinterpretować w standardowy sposób. Wiem także, iż każdy z Nas może inaczej odbierać daną rzeczywistość. Rozmowy z klientami uświadomiły mi, iż sny są bardzo ciekawą acz specyficzną wyrocznią. Jeśli więc moi kochani zdajecie sobie sprawę, że to co widzicie we śnie sprawdza się, to z całą pewnością możecie z tej wiedzy korzystać. Nie powinno się ignorować ostrzeżeń, szczególnie kiedy pojawiają się osoby zmarłe. Jeśli padną słowa lub sugestia, warto ją przemyśleć. Tak samo jest w sytuacji, kiedy pojawia się wróżka. Widzieć karty Tarota lub inne oznacza pewną symbolikę przyszłości. Zwykle odnoszącą się do podstawowych znaczeń kart. Nie powinno się ignorować przepowiedni. Dobrze mieć zatem do tego właściwe podejście. 
A Wy moi Kochani co o tym sądzicie?
Obrazek

Ashleylinu

Sny prorocze a rzeczywistosc

Post autor: Ashleylinu » śr wrz 27, 2017 3:35 am

; ach Ci naukowcy..hmm...sny-nie mam sbosobu їeby zapamiкtaж, samo siк robi :

ODPOWIEDZ