Tłumaczenie snów

Moderatorzy: Apolonia, Agnes, Fortuna

Awatar użytkownika
Apolonia

Tłumaczenie snów

Post autor: Apolonia » pt maja 26, 2017 12:14 pm

Kochani założyłam ten temat dla osób fascynujących się symboliką marzeń sennych. Tu możecie wrzucać opisy swoich snów i które Was nurtują. Chętnie Wam pomogę w interpretacji. Samemu możemy mylnie podchodzić do pewnych symboli. Posiadam spore doświadczenie. Dzięki niemu zrozumiecie drogę swojego przeznaczenia. Piszcie do mnie. Jak wiecie jestem Tarocistką i doradcą duchowym :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Apolonia

Re: Tłumaczenie snów

Post autor: Apolonia » sob cze 10, 2017 1:11 pm

kesha pisze:
pn cze 05, 2017 11:29 am
Włączę się do rozmowy :) Dziś śnił mi się złoty pająk siedział w złotej pajęczynie. Czy można poprosić o interpretacje?
Złoty pająk jest dobrym znakiem. Symbolizuje powodzenie na niwie materialnej. Z całą pewnościa nie bedziesz narzekać na swoje finanse. Pająk pajęczynie mówi, że możesz nie do końca wykorzystywać swojego potancjału.
Obrazek

Wróżka Fortuna

Post autor: Wróżka Fortuna » sob cze 10, 2017 8:16 pm

Ale to również tkwienie w jakiejś matni.Niemożność wydostania się i syndrom"złotej klatki".Zastanów się zatem,co blokuje Cię w działaniu.Może są inne sposoby osiągnięcia celóe,niż tkwienie w niechcianym,materialnym układzie z konieczności,bądż wygody,czy pr,yzwyczajenia....

Awatar użytkownika
Apolonia

Post autor: Apolonia » czw cze 22, 2017 9:50 am

kesha pisze:
pt cze 16, 2017 8:34 am
Otóż otrzymałam właśnie bardzo intratną propozycje. Owszem miesiąc próby będzie trudny, ale wiem, że będą z tego pozytywne owoce :)
Kochana obserwuj swoje sny i je umiejętnie wykorzystuj :)
Obrazek

ODPOWIEDZ