Praktyczne wykorzystanie run.

Moderatorzy: Apolonia, Agnes

Awatar użytkownika
Apolonia

Praktyczne wykorzystanie run.

Post autor: Apolonia » śr maja 17, 2017 1:03 pm

Każda z run ma swoje właściwości. Używać ich można w różnych sytuacjach jako pojedynczy symbol lub układając z nich runiczny skrypt. Z całą pewnością runa Fehu jest tą, która ma na celu przyciągnąć do człowieka powodzenie materialne. W połączeniu z runa Ehwaz, Hagal oraz Uruz potęguje sukces. Warto jej używać w przypadku ochrony przed kradzieżami. Sprawdziłam na sobie ową kombinacje i powiem szczerze, że nawet w grach losowych mam więcej trafień. Owych kombinacji skryptów jest naprawdę dużo. Osobiście uważam, iż warto znaleźć dla siebie ten właściwy. Porównać to można z wyborem kart czy amuletu. Kierować się należy nie tylko wiedzą, ale i wewnętrznym głosem czy doświadczeniem. Runy które mają przyciągać szczęście materialne powinny być rysowane czerwonym długopisem na białej czystej kartce. Zwykle nosimy je w zamykanej kieszonce portfela lub torbie. Pamiętając by nie zgubić ani nie zniszczyć. Natomiast runa typowo ochronną jest Algiz. Pomaga wróżbitom w swojej pracy, ale i zwykłym śmiertelnikom. Często określana jest jako tak zwany Anioł Stróż. Oczywiście można ją sobie po prostu narysować i nosić w bezpiecznym miejscu, ale też można na zwykłym małym kamieniu nakreślić ów symbol. Tu osobiście polecam wybór kamyka. Najlepiej szarego czy białego, ale nie czarnego. Ważne jest by powierzchnia była gładka a kształt w miarę okrągły.  Istotą jest także to by nasz nowy amulet, był tworzony po pełni, bliżej nowiu. 
Wiele osób mnie pyta jaki skrypt jest w przypadku ochrony przed wypadkami. W tym przypadku najmocniejsze jest połączenie runy Sowilo, Raido oraz wspomnianej wcześniej Algiz. Kartkę z tymi znakami trzymamy zawsze z przodu samochodu. Dobrze jest chronić taki zapis np: poprzez zalaminowanie papieru.
Sfera zdrowia tak ważna dla Nas może być umacniana poprzez runę Uruz. Stanowi ona pewnego rodzaju tarczę ochronną, wzmacnia siły witalne, pomaga w przypadku rekonwalescencji. Gdy potrzebujemy jeszcze większego wsparcia energetycznego tworzymy skrypt. Łączymy rune Sowilo, Uruz oraz Perthro. Nie powinno się zmieniać kolejności znaków.  Przechowujemy je zwykle pod poduszką blisko głowy lub karku. 

Opisałam Wam moi Kochani owe symbole ponieważ otrzymuję wiele pytań dotyczących run i tego jak je łączyć. Chętnie pomagam w tworzeniu własnych, zgodnych z wola i potrzebą ludzką.
Jeśli macie pytania, zapraszam serdecznie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Apolonia

Re: Praktyczne wykorzystanie run.

Post autor: Apolonia » sob cze 10, 2017 9:11 am

kesha pisze:
pn cze 05, 2017 11:19 am
W portfeliku od lat mam runę Fehu. Wierzę, że umacnia moje finanse.
Warto mieć przy sobie nie tylko jedną runę, ale i cały skrypt runiczny, który umacnia pewne energie.
Obrazek

ODPOWIEDZ