Relacje z pewną osobą, prośba o pomoc

Karty Tarota są już ze mną od ponad 15 lat. Pierwsza Talia Tarota Marsylskiego wciągnęła mnie bardzo szybko, stając się jednocześnie wielką pasją. Doradzam w kwestiach uczuciowych, materialnych czy zdrowotnych. Ważne jest, by sprecyzować konkretne pytanie. Albowiem każda rozmowa jest lekarstwem dla tego co człowieka boli. Dlatego serdecznie zapraszam do dialogu. Przeprowadzę każdą osobę przez meandry przeznaczenia.

Obrazek
Judy82

Relacje z pewną osobą, prośba o pomoc

Post autor: Judy82 » śr maja 10, 2017 1:08 pm

Mam pytanie czy napisanie maila do pewnej osoby i wyjaśnienie jej w tym mailu wszystkiego co czuje jest dobrym pomysłem? Jak by ta osoba to przyjela? Czy między nami może coś jeszcze być? Wysłałam nasze dane w pw czy mozna prosic o wrozbe?

Awatar użytkownika
Apolonia

Re: Relacje z pewną osobą, prośba o pomoc

Post autor: Apolonia » śr maja 10, 2017 1:28 pm

Zrobiłam krótką analizę, jednakże przez forum wróżba nie będzie zbyt dokładna. Wstępnie karty pokazują, że list napisać zawsze można, ale nie zda się to na wiele. Można się spodziewać, że nie przyjmie do wiadomości treści listu, odrzuci go, to pokazuje nam Pustelnik i Sprawiedliwość. Aby do niego dotrzeć będzie potrzebny bardziej radykalny sposób.
Dużo widać tu jeśli chodzi o wasz związek karmiczny, pokazuje nam to na przykład Dziewiątka Kielichów, a jeśli chodzi o Ciebie to Gwiazda i Sąd Ostateczny – to znaczy, że nie wszystko jeszcze za Tobą, nie wszystko zostało przepracowane.
Oczywiście dokładniej mogłabym to wyjaśnić na żywo, zawsze możesz do mnie zadzwonić, wtedy wszystko wytłumaczę dokładniej :) Prywatny kontakt z Tobą i rozmowa na żywo pomoże mi o wiele więcej odczytać.
Obrazek

ODPOWIEDZ